UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 12612040
nr 1261 2040
Väggur
Gustaviansk stil, Sandberg, Stockholm. Höjd: 108 ca
Kondition: lösa delar, slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 17 juni 2019
kl 18:10:32
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr
Den Gustavianska stilen
Väggur
nr 1261 2040
Väggur
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.300 kr |
måndag 17 juni 2019 |
Den Gustavianska stilen